Suplement diety

ZESTAW: ZDROWIE I WITALNOŚĆ

284,10 zł z VAT

KOENZYM Q10

Drobnocząsteczkowy koenzym Q10 w postaci płynnej opracowany w opatentowanej technologii LICAPS. Zawarta w kapsułkach substancja płynna jest szybciej wchłaniana niż w przypadku porównywalnych preparatów w formie proszku.

Koenyzm Q10 nazywany jest także ubichinonem. Znajduje się on we wszystkich komórkach w ciele człowieka i bierze udział przede wszystkim w procesach związanych z wytwarzaniem energii w komórkach. Produkt szczególnie polecany jest dla osób po 40 roku życia celem uzupełnienia codziennej diety.

WIĘCEJ O PRODUKCIE 

WITAMINA C RETARD

Ogromną zaletą suplementu diety firmy Life Light® jest nie tylko obecna w nim naturalna witamina C w formie kwasu L-askorbinoweg, ale fakt, że została ona dodatkowo zamknięta w specjalnej otoczce odpornej na działanie soku żołądkowego tzw. enteric coated, przez co witamina C uwalniana jest dopiero w jelicie cienkim. Dodatkową korzyścią jest znajdujący się w produkcie cynk, który wraz z witaminą C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

MAGNEZ 

Organizm dorosłego człowieka zawiera około 20 g magnezu.  Magnez bierze udział w około 300 reakcjach enzymatycznych jako składnik enzymu lub jako koenzym. Poza tym wolne jony magnezowe zmieniają potencjał błon komórkowych i pełnią rolę przekaźnika drugiego rodzaju  w układzie immunologicznym. Utrzymują potencjał spoczynkowy komórek - szczególnie komórek pobudliwych - mięśniowych i nerwowych.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

  • Opinie (0)