Suplement diety

ZESTAW : DLA MĘŻCZYZN

551,50 zł z VAT

OLEJ Z KRYLA PLUS

Najwyższej jakości olej z kryla w postaci kompleksu barwy rubinowej, pochodzący z kryla antarktycznego (Euphausia superba) z wysoką zawartością naturalnego EPA i DHA oraz astaksantyny. Bez efektu odbijania się i rybiego posmaku.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

WITAMINA D3

Drobnocząsteczkowy kompleks mikroskładników odżywczych z witaminą D3 (cholekalcyferol) w synergistycznym połączeniu z wapniem. Witamina D3 pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. U wielu osóbwystępuje niedobór witaminy D, czego nie są świadomi. Witamina D3 (odpowiednia dla wegan) może pomóc zlikwidować te niedobory. 

WIĘCEJ O PRODUKCIE 

QUINOMIT DR. ENZMANN

Najbardziej zaawansowana forma koenzymu Q10 MSE. Preparat  zawierający aktywną (zredukowaną), płynną formę koenzymu Q10 (ubichinol) w postaci ultra małych cząsteczek, które są 8-krotnie lepiej przyswajalne od formy tradycyjnej. Ze względu na swoją formę  wchłania się bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej, jest szybko przyswajalny oraz calkowicie wykorzystywany przez organizm. Produkt najwyższej jakości firmy Dr. Enzmann.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

  • Opinie (0)