Czytaj więcej

W kategorii proponujemy enzymy trawienne, czyli suplementy diety usprawniające prawidłową pracę organizmu. Zaburzone funkcje trawienia powodują niedobór wielu składników, witamin i minerałów, czego skutkiem mogą być: złe samopoczucie, uczucie zmęczenia, bóle głowy czy nieprawidłowe trawienie. Każdy, a zwłaszcza osoby z problemami jelitowymi, metabolicznymi i z niestrawnością, powinien zaopatrzyć apteczkę w tego rodzaju preparaty.

W kwestii takiej jak enzymy trawienne opinie są bardzo pozytywne, ponieważ wiele osób zauważyło u siebie poprawę zdrowia dzięki systematycznym spożywaniu preparatu. U nas znajdziesz niezwykle przydatne suplementy diety. Proponujemy Colostrum kristall, przydatny przy stanach zapalnych, a także Colostrum serum, który wzmacnia organizm przy różnego rodzaju chorobach.1 W ofercie znajduje się również enzym laktaza, przeznaczony przede wszystkim dla osób zmagających się z nietolerancją laktozy.2 Polecamy również koenzym Q10 – niezbędny w procesie produkcji energii, wyróżniający się właściwościami antyoksydacyjnymi.3

Jeśli szukasz w naszym sklepie takich suplementów diety jak enzymy trawienne cena z pewnością Cię nie zawiedzie. Kwota jest zawsze adekwatna do jakości środków produkowanych w Niemczech. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Źródła

  1. 1. https://genactiv.eu/public/assets/pdf/m.halasa_broszura.pdf
  2. 2. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4016594/
  3. 3. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/0925443995000283?via%3Dihub
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Enzymy Jest 8 produktów.