Suplement diety

Spirulina

Najwyższej jakości wolne od jodu mikroalgi Spirulina platensis z organicznie związanym chlorofilem.
99,90 zł z VAT

proszek (100 g)

Najwyższej jakości Spirulina platensis z Tajwanu

Źródło kompletnego białka

Spirulina zawiera nadzwyczajną ilość składników odżywczych, w tym chlorofil, białko, witaminy, głównie minerały i pierwiastki śladowe. Stanowi źródło kompletnego białka, którego stężenie w zależności od odmiany wynosi od 65 do 71%. Spirulina zawiera łącznie 18 aminokwasówm, w tym wszystkie osiem aminokwasów niezbędnych.

Ekologiczny produkt

W 100% czysta i bez dodatków mikroalga Spirulina platensis. Suplement zapakowany w przyjazną dla środowiska butelkę wykonaną z ciemnego brązowego szkła, które zabezpiecza go przed wpływem szkodliwego promieniowania UV.

Spirulina z Tajwanu - gwarancja najwyższej jakości

Spirulina platensis firmy Life Light pochodzi z ekologicznie czystych farm na Tajwanie, gdzie środowisko uprawy spełnia znakomicie kryteria klimatyczne. Dodatkowo każdy producent spiruliny na Tajwanie musi posiadać specjalną licencją, którą zdobywa po żmudnym procesie certyfikacji, a w czasie którego sprawdzana jest wysoka jakość warunków przyszłej hodowli.

Mądra i odpowiedzialna suplementacja

Jakość produktu, prawidłowy proces produkcyjny oraz odpowiednia kompozycja stanowi o skuteczności zastosowanego preparatu. Preparaty firmy Life Light charakteryzują się wysoką jakością i dużą przyswajalnością biologiczną.

Nadzwyczajna ilość składników odżywczych

 • Idealne w codziennej diecie, wolne od jodu mikroalgi słodkowodne (Spirulina platensis) z organicznie związanym chlorofilem

 • Spirulina platensis to mikroskopijne algi żyjące w wodzie o odczynie zasadowym, występują od czasów pojawienia się życia na ziemi. Ich nazwa pochodzi od spiralnych mikroskopijnych pasków, zbyt małych by dostrzec je gołym okiem.

 • Spirulina zawiera nadzwyczajną ilość składników odżywczych, w tym chlorofil, białko, witaminy, głównie minerały i pierwiastki śladowe. Stanowi źródło kompletnego białka, którego stężenie w zależności od odmiany wynosi od 65 do 71%. Spirulina zawiera łącznie 18 aminokwasów, w tym wszystkie osiem aminokwasów niezbędnych.

 • Spirulina ze względu na to, że jest bogatym źródłem substancji odżywczych nazywana jest super żywnością.  Zalecane jest stosowanie przez długi czas.

Profesjonalizm i zaangażowanie naukowe

 • Preparaty firmy Life Light opracowywane są od 1993 roku zgodnie z założeniami medycyny ortomolekularnej, zawierają szereg witamin i mikroelementów istotnych w podtrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania procesów przemiany materii, a także wspierających układ odpornościowy organizmu i metabolizm komórkowy.

 • Firma Life Light jest liderem w opracowywaniu innowacyjnych receptur preparatów na rynku niemieckojęzycznym. Skład jakościowy i ilościowy preparatów Life Light został tak dobrany, aby w optymalny sposób zapewnić ich przyswajalność przez organizm.

 • Surowce, z których wytwarza się preparaty Life Light pozytywnie przeszły wszechstronne testy jakościowe, są wolne od zanieczyszczeń mikrobiologicznych i metalami ciężkimi. Wszystkie etapy produkcji preparatów marki Life Light są starannie udokumentowane w celu zapewnienia ich najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.

Produkt najwyższej jakości firmy Life Light

   Wyprodukowany w Niemczech
Suplementy diety - produkt nie zawiera glutenu - Long Life Foundation

Produkt nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie.

Suplementy diety - tylko certyfikowane produkty - Long Life Foundation

Wyprodukowany w Austrii, firma Life Light posiada certyfikat ISO 9001:2008.

Suplementy diety - odpowiednie dla wegetarian i wegan - Long Life Foundation

Może być spożywany przez wegetarian i wegan.
-

Suplementy diety - tylko naturalne składniki - Long Life Foundation

Zawiera wysokiej jakości substancje naturalne.
-

Porcja produktu do spożycia w ciągu dnia zawiera:

Składniki

Porcja (2g)

%RWS1)

mikroalgi Spirulina platensis

2000 mg

chlorofil nie mniej niż:

20 mg

1)%RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2 000 kcal)

Składniki: mikroalgi (Spirulina platensis) 100%. 

Kraj pochodzenia: Niemcy
Kraj pochodzenia składnika podstawowego (mikroalga Spirulina platensis): Tajwan

Indeks: 
M-20230

Suplementy diety - dawkowanie - Long Life Foundation

Sposób użycia:

½ łyżeczki proszku (ok. 2g) rozpuścić w wodzie, soku, serwatce, jogurcie, zupie lub zsiadłym mleku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

 Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Suplementy diety - informacje o przechowywaniu - Long Life Foundation

Przechowywanie:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety - zdrowa i zbilansowana dieta - Long Life Foundation

Pamiętaj że:

Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytuty (zamienniki) zróżnicowanej diety.

Czytaj więcej

Oddajemy do Twojej dyspozycji bogaty w substancje odżywcze suplement diety spirulina. Cena produktu na rynku sięga różnych kwot, jednak w naszym sklepie jest adekwatna do jakości. Preparat nasz stanowi nie tylko źródło kompletnego białka, błonnika czy chlorofilu, ale także wspomaga pracę jelit, trawienie i obniża poziom cukru we krwi.1)  Spirulina 100g wzmacnia system immunologiczny, włosy, skórę i paznokcie, odtruwa organizm z wszelkiego rodzaju toksyn, metali ciężkich czy pestycydów, a także jest idealna w walce z nadwagą oraz przy wzmacnianiu siły mięśni2).

Jeśli więc szukasz właściwego, łatwo przyswajalnego środka, jakim jest spirulina proszek ten z łatwością rozpuścisz w wodzie. Co ważne, preparat jest nie tylko zdrowy, ale również smaczny! Ze względu na swój  smak, bez wątpienia posmakuje wszystkim, nawet dzieciom. Bez problemu mogą spożywać go też weganie i wegetarianie. Zapewniamy, że nasza spirulina jest zawsze czysta, a także pochodzi ze sprawdzonej hodowli na Tajwanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą suplementów diety zawierających spirulinę.

1) https://www.healthline.com/nutrition/10-proven-benefits-of-spirulina#section3

2) https://www.bbcgoodfood.com/howto/guide/health-benefits-spirulina

 • Opinie (1)
 • Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

  wszystko w porządku

  Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie