Suplement diety

Laktaza

Enzym laktaza poprawia trawienie laktozy u osób z nietolerancją laktozy.

109,90 zł z VAT

60 kapsułek (18 g)

NAJWYŻSZA NIEMIECKA JAKOŚĆ

Najwyższa jakość

Naturalna laktaza otrzymana z wyciągu grzyba Aspergillus Oryzae.

Ekologiczny produkt

Substancja czynna zamknięta w roślinnej kapsułce. Suplement zapakowany w przyjazną dla środowiska butelkę wykonaną z ciemnego brązowego szkła, które zabezpiecza go przed wpływem szkodliwego promieniowania UV.

Laktaza

Laktaza to enzym, który rozkłada laktozę (cukier mleczny) na dwa cukry proste: galaklozę i glukozę. Dopiero wówczas cukry te mogą zostać wchłonięte przez błonę śluzową jelita cienkiego. U człowieka enzym ten normalnie wytwarzany jest w jelicie cienkim w wieku dziecięcym, u większości ludzi w Europie obecny jest także później, w wieku dorosłym.

Mądra i odpowiedzialna suplementacja

Jakość produktu, prawidłowy proces produkcyjny oraz odpowiednia kompozycja stanowi o skuteczności zastosowanego preparatu. Preparaty firmy Life Light charakteryzują się wysoką jakością i dużą przyswajalnością biologiczną.

Niezbędny enzym

  • Laktaza to enzym, który rozkłada laktozę (cukier mleczny) na dwa cukry proste: galaklozę i glukozę. Dopiero wówczas cukry te mogą zostać wchłonięte przez błonę śluzową jelita cienkiego. U człowieka enzym ten normalnie wytwarzany jest w jelicie cienkim w wieku dziecięcym, u większości ludzi w Europie obecny jest także później, w wieku dorosłym.

  • Enzym laktaza to idealny środek dla osób cierpiących na nietolerancję laktozy, u których po spożyciu mlecznych przetworów czy innych produktów zawierających mleko (np. pieczywa, słodyczy) często występują nieprzyjemne objawy np. wzdęcia, bóle brzucha. Laktaza jest substancją aktywną w procesie trawienia, dlatego dzięki niej osoby nietolerujące laktozy mają szansę zmienić dietę na bogatszą w nabiał

  • Tolerancja laktozy jest zmienna i osoby mające trudności z jej trawieniem powinny zasięgnąć porady, co do roli enzymu laktozy w diecie. Ze względu na różny stopnień tolerancji laktozy, przed użyciem należy zasięgnąć rady lekarza lub dietetyka.

Profesjonalizm i zaangażowanie naukowe

  • Preparaty firmy Life Light opracowywane są od 1993 roku zgodnie z założeniami medycyny ortomolekularnej, zawierają szereg witamin i mikroelementów istotnych w podtrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania procesów przemiany materii, a także wspierających układ odpornościowy organizmu i metabolizm komórkowy.

  • Firma Life Light jest liderem w opracowywaniu innowacyjnych receptur preparatów na rynku niemieckojęzycznym. Skład jakościowy i ilościowy preparatów Life Light został tak dobrany, aby w optymalny sposób zapewnić ich przyswajalność przez organizm.

  • Surowce, z których wytwarza się preparaty Life Light pozytywnie przeszły wszechstronne testy jakościowe, są wolne od zanieczyszczeń mikrobiologicznych i metalami ciężkimi. Wszystkie etapy produkcji preparatów marki Life Light są starannie udokumentowane w celu zapewnienia ich najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.

Produkt najwyższej jakości firmy Life Light

 Wyprodukowany w Niemczech
Suplementy diety - produkt nie zawiera glutenu - Long Life Foundation

Jest hipoalergiczny, nie zawiera glutenu, laktozy, ani składników modyfikowanych genetycznie.

Suplementy diety - tylko certyfikowane produkty - Long Life Foundation

Wyprodukowany w Niemczech, firma Life Light posiada certyfikat ISO 9001:2008.

Może być spożywany przez wegetarian i wegan.

Suplementy diety - Dla osób, które ze względu na wiek lub stosowaną dietę nie dostarczają do organizmu wymaganych składników odżywczych - Long Life Foundation

Zawiera najwyższej jakości laktazę celem właściwego uzupełnienia codziennej diety.

Porcja produktu do spożycia w ciągu dnia zawiera:

Składniki2 kapsułki
laktaza (5900 j. FCC*) 118 mg

*FCC Food Chemicals Codex – Kodeks substancji chemicznych w żywności

Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, laktaza z Aspergillus Oryzae, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

Kraj pochodzenia:
Niemcy

Indeks: 
M-20692

Suplementy diety - dawkowanie - Long Life Foundation

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie przed posiłkiem zawierającym laktozę (mleko i jego przetwory). 

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Suplementy diety - informacje o przechowywaniu - Long Life Foundation

Przechowywanie:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety - zdrowa i zbilansowana dieta - Long Life Foundation

Pamiętaj że:

Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytuty (zamienniki) zróżnicowanej diety.

 Czytaj więcej

Enzym laktaza to idealny środek dla osób cierpiących na nietolerancję laktozy, u których po spożyciu mlecznych przetworów czy innych produktów zawierających mleko (np. pieczywa, słodyczy) często występują nieprzyjemne objawy np. wzdęcia, bóle brzucha. Laktaza jest substancją aktywną w procesie trawienia, dlatego dzięki niej osoby nietolerujące laktozy mają szansę zmienić dietę na bogatszą w nabiał1).

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wyborem preparatu, jakim jest enzym laktaza opinie krążące w internecie powinny Cię przekonać. Wielu użytkowników otwarcie cieszy się brakiem problemów, które wcześniej miały związek z nietolerancją laktozy. Preparat skutecznie wspomaga też walkę z alergią pokarmową, dając szansę na pozbycie się przykrych objawów2).

Dla osób chcących sięgnąć po enzym laktaza kapsułki będą doskonale przyswajalną formą suplementu. Nie tylko zminimalizują skutki nietolerancji laktozy, ale także umożliwią włączenie do diety ulubionych produktów mlecznych. Jeśli szukasz więc odpowiedniego i wysokiej jakości preparatu, jakim jest enzym laktaza cena w naszym sklepie Long Life Foundation z pewnością miło Cię zaskoczy.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty. Zapewniamy, że laktaza w kapsułkach jest oryginalnym i naturalnym preparatem, pochodzącym z Niemiec.

1. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4016594/

2. https://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=1052

  • Opinie (0)