Suplement diety

Kurkuma plus

Wyciąg z kłącza szafranu indyjskiego (Curcuma longa) wraz z wyciągiem z pieprzu czarnego (Piper nigrum).
129,90 zł z VAT

60 kapsułek (39 g)

Najwyższej jakości kurkuma

Większa przyswajalność

Synergistyczne połączenie wyciągu z kłącza kurkumy (Curcuma longa) standaryzowany do zawartości 95% kurkuminoidów  z wyciągiem z pieprzu czarnego (Piper nigrum), który wzmacnia jego przyswajalność nawet o  2000%.

Kurkuma plus - 60 kapsułek
Ekologiczny produkt

Substancja czynna zamknięta w roślinnej kapsułce. Suplement zapakowany w przyjazną dla środowiska butelkę wykonaną z ciemnego brązowego szkła, które zabezpiecza go przed wpływem szkodliwego promieniowania UV.

Szeroki zakres działania

Kurkuma wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego zapobiegając zaburzeniom trawienia związanymi z wymiotami, wzdęciami i odbijaniem oraz wspomaga funkcjonowanie wątroby działając żółciopędnie i żółciotwórczo.

Mądra i odpowiedzialna suplementacja

Jakość produktu, prawidłowy proces produkcyjny oraz odpowiednia kompozycja stanowi o skuteczności zastosowanego preparatu. Preparaty firmy Life Light charakteryzują się wysoką jakością i dużą przyswajalnością biologiczną.

Kurkuma - różnorodna aktywność biologiczna

  • Najwyższej jakości synergistyczne połączenie wyciągu z kłącza kurkumy (Curcuma longa) standaryzowanego do zawartości 95% kurkuminoidów z wyciągiem z pieprzu czarnego (Piper nigrum), który wzmacnia jej przyswajalność nawet o 2000%.

  • Kurkuma (Ostryż długi) należy do rodziny imbirowatych i uważana jest w Indiach za roślinę świętą. Jej jaskrawa, żółto-pomarańczowa barwa jest symbolem sił witalnych.

  • Kurkumina zachowuje aktywność antyoksydacyjną, przeciwzapalną, przeciwwirusową, antybakteryjną i przeciwgrzybiczną. Kurkumina wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego oraz wspomaga funkcjonowanie wątroby.

  • Kurkumina jest jednym z lepiej poznanych pod względem aktywności biologicznej związków, który wykazuje prozdrowotny wpływ na organizm człowieka.

Kurkuma w tabletkach i jej dobroczynne właściwości

Profesjonalizm i zaangażowanie naukowe

  • Preparaty firmy Life Light opracowywane są od 1993 roku zgodnie z założeniami medycyny ortomolekularnej, zawierają szereg witamin i mikroelementów istotnych w podtrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania procesów przemiany materii, a także wspierających układ odpornościowy organizmu i metabolizm komórkowy.

  • Firma Life Light jest liderem w opracowywaniu innowacyjnych receptur preparatów na rynku niemieckojęzycznym. Skład jakościowy i ilościowy preparatów Life Light został tak dobrany, aby w optymalny sposób zapewnić ich przyswajalność przez organizm.

  • Surowce, z których wytwarza się preparaty Life Light pozytywnie przeszły wszechstronne testy jakościowe, są wolne od zanieczyszczeń mikrobiologicznych i metalami ciężkimi. Wszystkie etapy produkcji preparatów marki Life Light są starannie udokumentowane w celu zapewnienia ich najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.

Produkt najwyższej jakości firmy Life Light

 Wyprodukowany w Niemczech
Suplementy diety - produkt nie zawiera glutenu - Long Life Foundation

Produkt nie zawiera glutenu, laktozy, ani składników modyfikowanych genetycznie.

Suplementy diety - tylko certyfikowane produkty - Long Life Foundation

Firma Life Light® posiada certyfikat ISO 9001:2008.

Suplementy diety - odpowiednie dla wegetarian i wegan - Long Life Foundation

Może być spożywany przez wegetarian i wegan.

Suplementy diety - tylko naturalne składniki - Long Life Foundation

Zawiera wysokiej jakości substancje naturalne.

Porcja produktu do spożycia w ciągu dnia zawiera:

Składniki

w 2 kapsułkach

wyciąg z kłącza kurkumy

1000 mg

w tym kurkuminoidy

950 mg

wyciąg z pieprzu czarnego

10,5 mg

w tym piperyna

10 mg

Składniki: wyciąg z kłącza kurkumy (Curcuma longa) standaryzowany do zawartości 95% kurkuminoidów, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja glazurująca: hydroksypropulometyloceluloza (otoczka kapsułki), wyciąg z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) standaryzowany do zawartości 95% piperyny.

Kraj pochodzenia:
Niemcy

Kraj pochodzenia składnika podstawowego (kurkuma):
Indie

Indeks: 
N-20066

Suplementy diety - dawkowanie - Long Life Foundation

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie przed jedzeniem, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie stosować u kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Suplementy diety - informacje o przechowywaniu - Long Life Foundation

Przechowywanie:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety - zdrowa i zbilansowana dieta - Long Life Foundation

Pamiętaj że:

Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytuty (zamienniki) zróżnicowanej diety.

  • Opinie (0)