Suplement diety

Koenzym Q10

Oryginalny drobnocząsteczkowy koenzym Q10 japońskiej firmy Kaneka opracowany w innowacyjnej technologii LICAPS®.

149,90 zł z VAT

90 kapsułek (50,9 g)

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KOENZYM Q10 KANEKA

Niezbędny Q10

Koenzym Q10 jest absolutnie niezbędny w procesie produkcji energii przez organizm. Jedynie w przypadku 10% całkowitej produkcji energii w organizmie obecność Q10 nie jest wymagana. 

Koenzym Q10 Kaneka - q10 w tabletkach
Ekologiczny produkt

Suplement zapakowany w przyjazną dla środowiska butelkę wykonaną z ciemnego brązowego szkła, które zabezpiecza go przed wpływem szkodliwego promieniowania UV.

Wyższa przyswajalność

Ubichinon zażywany w innowacyjnych kapsułkach Licaps® wchłania się lepiej niż zażywany w tabletkach lub tradycyjnych kapsułkach.

Mądra i odpowiedzialna suplementacja

Jakość produktu, prawidłowy proces produkcyjny oraz odpowiednia kompozycja stanowi o skuteczności zastosowanego preparatu. Preparaty firmy Life Light charakteryzują się wysoką jakością i dużą przyswajalnością biologiczną.

Koenzym Q10 w formie płynnej

  • Oryginalny drobnocząsteczkowy koenzym Q10 japońskiej firmy Kaneka w postaci płynnej, opracowany w opatentowanej technologii LICAPS®. Zawarta w kapsułkach substancja płynna jest szybciej wchłaniana niż w przypadku porównywalnych preparatów w formie proszku.
  • Koenzym Q10 nazywany jest także ubichinonem. Znajduje się on we wszystkich komórkach w ciele człowieka i bierze udział przede wszystkim w procesach związanych z wytwarzaniem energii w komórkach.
  • Ubichinon to organiczny związek chemiczny z grupy chinonów, występujący w mitochondriach komórek człowieka. Odpowiada za przenoszenie elektronów w łańcuchu oddechowym.
  • Idealny do pokrycia niedoborów Q10 w organizmie, które występują już po 30 roku życia.
Koenzym Q10 tabletki i jego dobroczynne właściwości

Profesjonalizm i zaangażowanie naukowe

  • Preparaty firmy Life Light opracowywane są od 1993 roku zgodnie z założeniami medycyny ortomolekularnej, zawierają szereg witamin i mikroelementów istotnych w podtrzymywaniu prawidłowego funkcjonowania procesów przemiany materii, a także wspierających układ odpornościowy organizmu i metabolizm komórkowy.

  • Firma Life Light jest liderem w opracowywaniu innowacyjnych receptur preparatów na rynku niemieckojęzycznym. Skład jakościowy i ilościowy preparatów Life Light został tak dobrany, aby w optymalny sposób zapewnić ich przyswajalność przez organizm.

  • Surowce, z których wytwarza się preparaty Life Light pozytywnie przeszły wszechstronne testy jakościowe, są wolne od zanieczyszczeń mikrobiologicznych i metalami ciężkimi. Wszystkie etapy produkcji preparatów marki Life Light są starannie udokumentowane w celu zapewnienia ich najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.

Produkt najwyższej jakości firmy Life Light

 Wyprodukowany w Niemczech
Suplementy diety - produkt nie zawiera glutenu - Long Life Foundation

Jest hipoalergiczny, nie zawiera glutenu, laktozy, ani składników modyfikowanych genetycznie.

Suplementy diety - tylko certyfikowane produkty - Long Life Foundation

Firma Life Light posiada certyfikaty ISO 9001:2008.

Suplementy diety - Zawiera wysokiej jakości substancje naturalne. - Long Life Foundation

Zawiera najwyższej jakości czyste substancje naturalne.

Suplementy diety - Dla osób, które ze względu na wiek lub stosowaną dietę nie dostarczają do organizmu wymaganych składników odżywczych - Long Life Foundation

Oryginalny czysty ubichinon japońskiej firmy Kaneka celem włąściwego uzupełnienia codziennej diety.

Porcja produktu do spożycia w ciągu dnia zawiera:

Składniki2 kapsułki%RWS1)
Ubichinon60 mg

1)%RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2 000 kcal)

Składniki: olej pochodzenia roślinnego (MCT- średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe), stabilizator: lecytyna sojowa, otoczka kapsułki: żelatyna, koenzym Q10 (ubichinon), woda.

Kraj pochodzenia: 

Niemcy

Indeks: 
E-20050

Suplementy diety - dawkowanie - Long Life Foundation

Sposób użycia:

2 kapsułki dziennie, popijając dużą ilością wody lub soku.

Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Suplementy diety - informacje o przechowywaniu - Long Life Foundation

Przechowywanie:

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety - zdrowa i zbilansowana dieta - Long Life Foundation

Pamiętaj że:

Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytuty (zamienniki) zróżnicowanej diety.

Czytaj więcej

Koenzym Q10 stanowi idealne uzupełnienie codziennej diety. Z najnowszych badań wynika, że koenzym ten przyczynia się do spadku śmiertelności w grupie pacjentów cierpiących na przewlekłą niewydolność serca1). Stosuje się go w profilaktyce wielu chorób, w tym m.in.: nadciśnienia tętniczego, miażdżycy2). Q10 polecany jest także osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Dobrze dobrana suplementacja wpływa pozytywnie na funkcjonowanie komórek mięśniowych3).

Jeżeli interesuje Cię koenzym Q10 opinie dostępne na jego temat w internecie są bardzo obiecujące. Potwierdzeniem dobroczynnych właściwości suplementu są również liczne badania naukowe. Zakładając, że chcesz zaopatrzyć się w koenzym Q10 cena oferowana w naszym sklepie pozytywnie Cię zaskoczy. Współpracujemy ze sprawdzonym kontrahentem firmą Life Light, dlatego możemy zaproponować wysokiej jakości produkt. Kupując Q10 koenzym opinie na temat sprzedawcy internetowego są ważnym elementem determinującym jego wybór. Nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem wielu klientów.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

1 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25282031

2 https://www.q10revolution.com/files/czym-jest-koenzym-q10-.pdf

3 https://www.q10revolution.com/files/czym-jest-koenzym-q10-.pdf

  • Opinie (0)