Najnowsze posty

Popularne posty

Kategorie

Jedyny taki kwas alfa-liponowy

Kwas alfa-liponowy (kwas tiooktanowy) jest naturalnie występującą w organizmie substancją witaminopodobną, która jako ważny koenzym uczestniczy w wielu enzymatycznych reakcjach metabolicznych. Dzięki swoim właściwościom hydro- i lipofilowym kwas alfa-liponowy posiada szeroki zakres działania fizjologicznego w organizmie.

dLACZEGO MOŻEMY POTRZEBOWAĆ KWASU alfa - liponowEGO?

Kwas alfa-liponowy (ALA) jest coraz bardziej popularny, głównie przez wzgląd na pozytywne oddziaływanie na organizm każdego człowieka. Jest to bardzo silny przeciwutleniacz, zwalczający wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne m.in. za uczucie zmęczenia oraz powstawanie komórek rakowych. Mimo, iż znajduje się w ciele każdego człowieka, to organizm może wytwarzać go jedynie w niewielkich, często w zbyt małych ilościach.

Dzienne spożywanie kwasu alfa-liponowego nie powinno przekraczać 250 mg. Warto jednak zaznaczyć, iż dawka dla osób chorych lub też czynnie uprawiających sport może być nieco wyższa.

 Preparat ten nie wykazuje działań niepożądanych, natomiast w przypadku jego przedawkowania mogą pojawić się problemy żołądkowe lub też niewielka wysypka.

cO WYRÓŻNIA KWAS ALFA-LIPONOWY LIFE LIGHT?

  • Wyjątkowość preparatu marki Life Light polega na jego składzie. Kwas alfa-liponowy wzbogacono witaminą C  w postaci naturalnie występującego w organizmach żywych i zwierzęcych kwasu L-askorbinowego. Zarówno kwas alfa-liponowy, jak i witamina C posiadają silne właściwości antyoksydacyjne.
  • Preparat opracowany został z wyjątkową dbałością o zachowanie czystości składników bez dodatku sztucznych barwników czy konserwantów. Wszystkie etapy produkcji preparatów Life Light są starannie udokumentowane w celu zapewnienia ich najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.
  • Kwas Alfa-Liponowy Life Light zawiera wysokiej jakości substancje naturalne, ma postać roślinnej kapsułki, może być spożywany przez wegan i wegetarian. Postać kapsułki pozytywnie wpływa na przyswajalność preparatu.
  • Kwas alfa-liponowy Light Light jest hipoalergiczny, nie zawiera glutenu, laktozy, ani składników modyfikowanych genetycznie.

a WIĘC JEŚLI...

- szukasz preparatu opracowanego z niezwykłą starannością i zaangażowaniem naukowym,  
- chcesz zaufać producentowi, liczysz na to, że skład jakościowy i ilościowy preparatu został dobrany tak, aby w optymalny sposób zapewnić jego przyswajalność przez organizm,
- ważne dla ciebie jest, aby jakość spożywanych przez Ciebie preparatów była możliwie jak najwyższa,
- jesteś wegetarianką, wegetarianinem, weganinem, weganką lub wybierasz preparaty, które spełniają ich oczekiwania,
- jesteś wymagający/ca, szukasz preparatu wartego swojej ceny,

kwas alfa - liponowY LIFE LIGHT JEST DLA CIEBIE

Polecany produkt

Jeśli zainteresował Cię ten temat koniecznie sprawdź nasze produkty:

Kup Kwas alfa-liponowy (60 kapsułek)Kup Witamina E plus (60 kapsułek)Kup Witamina C z bioflawonoidami (120 kapsułek)
     Ortomoelkularny kwas alfa-liponowy Witamina E plusWitamina C
z bioflawonoidami
60 kapsułek60 kapsułek120 kapsułek