Najnowsze posty

Popularne posty

Kategorie

Jedyny taki kwas alfa-liponowy!

Ortomolekularny kwas alfa-liponowy w połączeniu z witaminą C

Kwas alfa-liponowy (kwas tiooktanowy) jest naturalnie występującą w organizmie substancją witaminopodobną, która jako ważny koenzym uczestniczy w wielu enzymatycznych reakcjach metabolicznych. Dzięki swoim właściwościom hydro- i lipofilowym kwas alfa-liponowy posiada szeroki zakres działania fizjologicznego w organizmie.

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, dziąseł, zębów, kości i chrząstki. Zwiększa także wchłanianie żelaza, pomaga w regeneracji zredukowanych postaci witaminy E i chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Witamina C pomaga poza tym w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego oraz w utrzymaniu właściwych funkcji psychologicznych. Dodatkowo, zmniejsza także uczucie zmęczenia i znużenia.

Kwas alfa-liponowy - korzystna oferta!

Niektóre osoby zwlekają z zakupem tego produktu w obawie przed wysoką ceną kwasu alfa liponowego. Tymczasem udowadniamy, że preparat ten można dostać za niewielkie pieniądze. Każdą osobę zainteresowaną nabyciem kwasu alfa liponowego w dawce 250 mg serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Kwas alfa-liponowy Life Light:

  • - może być bez przeszkód spożywany przez wegan lub wegetarian,
  • - to najwyższej jakości synergistyczne połączenie mikroskładników odżywczych celem właściwego uzupełnienia codziennej diety,
  • - zawiera wysokiej jakości substancje naturalne bez dodatku sztucznych barwników i konserwantów,
  • - jest hipoalergiczny, nie zawiera glutenu, laktozy, ani składników modyfikowanych genetycznie.

Kwas alfa liponowy (ALA) jest coraz bardziej popularny, głównie przez wzgląd na pozytywne oddziaływanie na organizm każdego człowieka. Jest to bardzo silny przeciwutleniacz, zwalczający wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne m.in. za uczucie zmęczenia oraz powstawanie komórek rakowych. Mimo, iż znajduje się w ciele każdego człowieka, to organizm może wytwarzać go jedynie w niewielkich, często zbyt małych ilościach. Dlatego właśnie każda osoba powinna dostarczać go do organizmu w postaci łatwoprzyswajalnych kapsułek.

Kwas alfa liponowy – dawkowanie

Dzienne spożywanie kwasu alfa liponowego nie powinno przekraczać 250 mg. Warto jednak zaznaczyć, iż dawka dla osób chorych lub też czynnie uprawiających sport może być nieco wyższa. Preparat ten nie wykazuje działań niepożądanych, natomiast w przypadku jego przedawkowania mogą pojawić się wyłącznie problemy żołądkowe lub też niewielka wysypka. Wówczas zalecane jest oczywiście zmniejszenie dawki lub też chwilowe zaprzestanie stosowania. Każdą osobę zainteresowaną nabyciem tego preparatu, serdecznie zachęcamy do zakupów. Posiadamy konkurencyjne ceny oraz sprawdzone produkty najwyższej jakości wyprodukowane w Niemczech!

Polecany produkt

Jeśli zainteresował Cię ten temat koniecznie sprawdź nasze produkty:

Kup Kwas alfa-liponowy (60 kapsułek)Kup Witamina C Retard (60 kapsułek)Kup Witamina C z bioflawonoidami (120 kapsułek)
Ortomoelkularny kwas alfa-liponowyWitamina C RetardWitamina C
z bioflawonoidami
60 kapsułek60 kapsułek120 kapsułek