Najnowsze posty

Popularne posty

Kategorie

Prozdrowotne właściwości ananasa

Bromelaina zawarta w kapsułkach jest popularnym enzymem trawiącym białka, który uzyskiwany jest z owoców ananasa. Cechuje go niezwykle silne działanie przeciwzapalne, dlatego też bardzo często wykorzystywany jest w postaci środka wspomagającego leczenie różnorodnych schorzeń – od chorób serca, aż po kontuzje spowodowane uprawianiem sportu. Jest to środek przeciwzapalny, skutecznie łagodzący ból oraz opuchliznę oraz wspomagający gojenie się ran. Kapsułki bromelainy hamują również ból oraz powstawanie stanów zapalnych, pobudzając jednocześnie tworzenie się prostaglandyn przeciwzapalnych.

Suplement diety z bromelainą to doskonały wybór także dla tych osób, które borykają się ze stanami zapalnymi dróg moczowych. Związek ten łagodzi stany zapalne i przyspiesza powrót do całkowitego zdrowia. Co więcej, jego stosowanie polecane jest też osobom zagrożonym występowaniem choroby wieńcowej oraz zakrzepicy. Niektóre badania potwierdzają, iż preparat ten może być z powodzeniem wykorzystywany podczas łagodzenia objawów astmy, jak również przewlekłego zapalenia oskrzeli. Skutecznie zmniejsza gęstość gromadzonego się śluzu, dlatego też jest równie chętnie wykorzystywany podczas wspomagania leczenia zapalenia zatok

Bromelaina – cena odpowiadająca wysokiej jakości

Wiele osób zwleka z zakupem tego produktu w obawie przed wysoką ceną bromelainy. Tymczasem udowadniamy, że preparat ten o bardzo wysokiej jakości można dostać za niewielkie pieniądze, czego potwierdzeniem jest prezentowana tutaj oferta - bromelaina marki Life Light:

 • - zawiera wysokiej jakości substancje naturalne bez dodatku sztucznych barwników i konserwantów,
 • - nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie,
 • - może być spożywana przez wegetarian i wegan.

Dawkowanie bromelainy

Każdą osobę poszukującą znanego i sprawdzonego sklepu oferującego bromelainę w kapsułkach. Optymalna dawką pro zdrowotną jest 500 mg na dzień w 30 dniowej kuracji bromelainą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od 25 lat firma Life Light cieszy się zaufaniem klientów, oferując produkty najwyższej jakości. Oferujemy Państwu szeroki wybór produktów w korzystnych cenach. Jest to tylko jeden z niewielu powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na zakupy za pośrednictwem naszej strony internetowej!

Źródła:

 1. 1. „Uzdrawiająca moc witamin, minerałów i ziół”, Przegląd Reader’s Digest 2000.
 2. 2. M. T. Murry, J.Piwzorno, L. Piwzorno „Encyclopaedia of Healing Foods”. Piatkus 2008.
 3. 3. Cirelli M, Delaware Medical Journal, 34 (6), (1962) pp 159-167.
 4. 4. Izaka K, et al, Japan J Pharmacol, 22, (1972) pp 519-534.
 5. 5. Baur X, Clin Allergy, 9, (1979) pp 451-457.
 6. 6. Hossain MF, Akhtar S, Anwar M: Nutritional value and medicinal benefits of pineapple. International Journal of Nutrition and Food Sciences 2015; 4: 84–88.
 7. 7. Ako H, Cheung AH, Matsuura PK: Isolation of a fibrinolysis enzyme activator from commercial bromelain. Arch Int Pharmacodyn Ther 1981; 254: 157–167.
 8. 8. Kelly GS: Bromelain: a literature review and discussion of its therapeutic applications. Alt Med Rev 1996; 1: 243–257.

Polecany produkt

Jeśli zainteresował Cię ten temat koniecznie sprawdź nasze produkty:

Kup Bromelaina (60 kapsułek)Kup Kurkuma plus (60 kapsułek)Kup ENADA (60 kapsułek)
BromelainaKurkuma plusENADA
60 kapsułek60 kapsułek60 kapsułek